«
Stradivarius iindirim günleri 2015

Yine indetix moda grubunun bir parçası olan, Stradivarius indirim günleri hakkında bilgiler sunacak ve 2015 yılının kış ve yaz modası hakkında genellemeler yapacağız. İndetix grubu diyince zaten herkesin gözünün önüne kaliteli, seçkin ve moda ürünler geliyor. Tabi Stradivarius markası henüz Zara gibi bir bilinirliği olmasada yavaş yavaş kadınlarımız tarafından iyice keşfedilmeye başladı.

Gerek elbise konusunda gerekse streç pantolon konusunda Zara çakması Koton’un önüne geçen Stradivarius 2015 ocak ayında ilk yılın ilk indirimleriyle başlıyor. Stradivarius bütün sezon indirimlerini buradan bağıracağız. Böylelikle tüm takipçilerimizin indirimlerden haberi olacak. Stradivarius gerek İzmir gerekse de İstanbul ve Ankara gibi bir çok büyük şehirde sürekli olmasada ay sıklığı ile indirimler yapılmakta ve Stradivarius indirim ne zaman diye sorulduğunda buradan yorum bölümünden sizlere cevapları sunulmaktadır. Böylelikle siz de hangi marka indirimi ne zaman mağaza indirimleri ne zaman oluyor, yeni sezon ürünlerin indirimlerinden yararlanarak kaliteliyi ucuza alabilirsiniz. Stradivarius takı ayakkabı konusunda diğer markalardan bir tık önde olmasına rağmen henüz geride kalan bir markadır. Çünkü kaliteli görünümü ile pahalı görülmektedir. Halbuki Stradivarius’den daha payalı olan Zara daha çok ziyaret edilmektedir.

Siz de ürünlerin indirimli günlerinden yararlanmak, kırmızı etiketli, yarı fiyatına satılan çok avantajlı promosyonlu ürünlerden haberdar olmak istiyorsanız eğer Stradivarius’un bu indirim sayfasına yorum bırakabilirsiniz.

Stradivarius 2015 NİSAN MAYIS HAZİRAN İLKBAHAR YAZ BÜYÜK İNDİRİMLERİ BAŞLADI. SİZ DE PROMOSYON KODLARIMIZDAN, KUPONLARIMIZDAN YARARLANMAK İSTİYORSANIZ EĞER, AŞAĞIDAKİ LİNKLERİMİZE TIKLAYARAK. Stradivarius WEB SAYFASINI ZİYARET EDEBİLİR, %20’YE VARAN İNDİRİMLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ.

 

Stradivarius-2015-YAZ-İNDİRİM
http://www.stradivarius.com/tr/en/

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. tulay degirmenci

    Kiyafetlrinizi begeniyorum