«
tarz-kadin

Size bu yazımda kendine dikkat eden ve bakan kadınların neler yaptığını anlatacağım. Eğer siz de tarz olmak, özel olmak ve insanlar tarafından takip edilmek istiyorsanız bu altın kuralları dinlemeniz gerekiyor.

1) Onlar tarz  görünmek adına  giyinmezler.

Giyinirler, çünkü kendi tarzları var… Tarz görünmek adına giyinmek, toplumun hoşuna gitmektedir. Belki de kendi tarzını bilmemek, başkalarına benzeterek tarz oluşturmaktır. Öyle ki yüksek tarzlı hanımlar yalnız kendileri için giyinirler.

2) Bu kadınlar modadan bağımsız değildirler.

Stil -modadan bağımsız iseler onlar stil değildirler. Çünkü moda değişir, stil ise kendi çizgisini koruyarak yaşıyor. Elbette zamanla ,yaşla stil değişebilir. Fakat tarz sahibi kadınlar modadan bağımsız olmuyorlar.

3) Onlar tüm fiyatlarda, bütün mağazalardan alışveriş yaparlar.

Ucuz veya pahalı onlara göre belirleyici unsur değildir. Onlar aldıkları tüm kıyafet ve aksesuarlarını değeri ne olursa olsun kaliteli ve şık göstermeyi bilirler. Bu kadınlar için pahalı marka, pazar veya ucuz butik fark etmiyor. İstediklerini her yerde bulabilirler.

4) Marka sevgisinde sınır var.

Pahalı markalar ne kadar kaliteli olursa olsun bilirler ki sadece böyle giysiler onları tarz yapmayacak. Sadece pahalı bir marka onları cool yapmayacak.

5) Ünlülerin, ikonların yaptıklarını tekrarlamazlar.

Son zamanlarda bloglar, ünlü yıldızlar, sosyal ağlarda çok aktifler. Kendi bakışları, görüşleri ile takipçilerini sevindirirler. Fakat, farklı yüksek tarz sahibi kadınlar bu sosyal ağ izleyiciliğinden biraz uzaktırlar. Bazı giyimleri beğenirler ancak tekrar etmezler.

6) Kendi zevk ve isteklerine göre giyerler.

Elbette, onlar kendi isteklerini, zevklerini bilirler ve kendilerine yakışanı, kendilerini rahat hissettiklerini alırlar. Bu da dışarıdan tarz görünmelerini sağlar.

7) Özgüven kendinizi iyi ifade ediş şeklidir.

Giydikleri kıyafet özgüvenle üzerlerinde güzel durur. Kendine güvenen kişi girdiği her ortamda dikkati üzerine toplar.

8) Vücut şekillerine göre  giyerler.

Klasik parçalara ağırlık verirken yeni trend ürünleri de kombinlerinde kullanırlar. Beğenmedikleri, kusurlu gördükleri yerleri kapatırlar ve dekolteye de dikkat ederler. Yerine göre giyinmeyi bilirler.

9) Parfümünüz sizi ilk tanıtandır.

Ağır olmayan sade kokuları tercih ederler. Parfüm kokusunu temiz ve ferah yaymak için  her zaman temiz bir tene kullanırlar.

10) Güzel ve mutlu olurlar.

İyi görünürler ve bu da her zaman yaşlarından çok daha genç görünmelerini sağlar.

Sağlıkla ve güzellikle kalın…

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *