«
ünlülerin sıradışı saç modelleri

Şık görünmek hemen herkes için önemlidir. Bu nedenle de giyim tarzımızdan yaptığımız makyaja kadar hemen her şeye dikkat ederiz. Saç modellerimizde buna dâhildir. Kimi zaman hangi saç modelini tercih edeceğimiz bizim için tam bir bilinmez olabilir. Eğer nasıl bir saç modelini tercih edeceğinizi bilemiyorsanız sizde ünlülerin uyguladığı saç modellerine göz atabilir ve bu saç modellerini tercih edebilirsiniz. Ünlülerin saç modelleri sayesinde sizde aradığınız şıklığı yakalayabilirsiniz. Türkiye’de ve dünyada kameralar karşına çıkan, evlenen, özel davetlere katılan hemen her ünlü kendi saç kesim tarzıyla ön plana çıkıyor. Kimi ünlüler düz saçları tercih ederken kimi ünlüler ise topuz saç modellerini tercih etmektedir. Ayrıca dalgalı saç modellerini tercih eden ünlülerin sayısı da bir hayli fazladır.

 

Ünlülerin saç modellerini kendi saçınıza uygulamak istediğinizde saç modelini olduğu gibi alarak kendinize uygulamanız doğru bir seçim olmayabilir. Çünkü ünlülerin tercih ettiği saç modelleri hem tarzlarını hem de giyinme şekillerini yansıtacak şekilde tercih ediliyor. Bu nedenle Ünlülerin saç modelleri arasından seçim yaparken size uygun olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Peki, seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor?

 

Ünlülerin saç modellerini kendi saçınızda uygulamaya karar verdiğiniz zaman öncelikle seçeceğiniz saç modelinin yüzünüze oturup oturmadığını kontrol etmelisiniz. Örneğin, topuz saç modelleri zayıf bayanlar için ideal bir seçim olabiliyor. Ancak kilolu birisiyseniz o zaman topuz saç modeli sizi kilolu gösterebilir. Bunun yerine düz kesim saç modellerini tercih etmek daha doğru bir seçim olacaktır. Tabi sadece kilonuz sizin için kriter olmamalı. Aynı zamanda giyim tarzınızda en önemli kriterlerden bir tanesi olmalıdır. Kısa elbiseleri tercih ettiğinizde kısa ve düz saç modelleri üzerinizde daha şık dururken uzun elbise ve abiyelerde ise ünlülerin topuz saç modellerini tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *