«
bordo-ruj

 Bordo ruj gerçekten hepimizin kurtarıcısı gibidir.  Genellikle kullanılan kırmızı rujda olsa, en iyi 2017 yılının popüler ruju bordo oluyor. Sizin için en uygun fiyatlı ama en kaliteli, bulaşmayan, akmayan rujlarını bir araya toparladık. 

          Uygun fiyatlı en iyi 5 bordo ruj kreasyonunu bu yazıda inceliyoruz.

 Wet’n Wild – Cherry Bomb

 

             Wet’n Wild ülkemizde satışa çıktığından bu yana özellikle rujları ile ilgi çeken markalardan biri. Bordo ruja en iyi örneklerden bir tanesi de bu markanın çok beğenilen CherryBomb isimli ruju. Mat bitirişli bu harika ruju Gratis mağazalarından satın alabilirsiniz.

 

 Golden Rose Velvet Matte – 20 Numara

 

             Vişneçürüğüne kaçan güzel bir bordo ruja bir diğer örnek de yerli üreticilerden Golden Rose markasının Velvet Matte serisinden 20 numaralı ruju. Bu mat ve yumuşak sürümlü ruju Golden Rose mağazalarında ve kendi sitelerinde satın alabilir, ayrıca Gratis gibi kozmetik market zincirlerinde bulabilirsiniz.

 

 Pastel – 46 Numara

 

             Önerdiğimiz bir diğer bordo ruj ise Pastel markasının klasik serisinden bu yumuşak sürümlü ve nostaljik kokulu ruju. Bu ruju sürdüğünüzde öncesinde dudaklarınıza nemlendirici sürmenize gerek yok çünkü zaten Pastel’in bu serisi nemlendirici özellikte! Yumuşacık bordo dudaklara ulaşmak için kozmetik marketlerde bulunan Pastel stantlarına bakabilir ya da Pastel’in internet sitesine göz atabilirsiniz.

 

 Rimmel London Matte – Kate Moss – 107 Numara

 

             Watsons mağazalarında satışa sunulan Rimmel London markasının adından sıkça söz ettiren Kate Moss serisinden 107 numaralı ruju göz alıcı bir bordo. Mat bir ruj olmasına rağmen dudakları kurutmayan, yumuşak sürümlü ve oldukça uygun fiyatlı bir ruj.

 

 Wet’n Wild – Sugar Plum Fairy

 

             Wet’n Wild markasının bir diğer mat yapılı bordo ruju ise Sugar Plum Fairy isimli ruj. Mor alt tonlu güzel bir bordo olmasının yanı sıra mat yapıda olan bu rujun kalıcılığı kullananlardan tam puan aldı! Bu ruja Gratis mağazalarından rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca indirim dönemlerinde çok uygun fiyata sahip olabilirsiniz!

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Gönül Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *