Mozilla / Firefox Adsense ve Reklamlar Gözükmüyor Çözümü

 Sanırım bu durum ile ilgili bir çok arama mevcut aynı sorunu ben de yaşadım. Bir baktım Mozilla bu site güvenli değil diye hatalar veriyor ve düzenli olarak ziyaret ettiğim siteler kötü görünüyor. 

 Aslında Mozilla’da reklamların engellenmesi görünmemesi bir nevi kendi özelliği. Bu özellik kapatılıp açılabiliyor. Kötü olan bu özellik Firefox ile birlikte geliyor olması. Bu olumsuzluk yüzünden bir çok insan format atıyor ve tekrar mozilla yüklüyor ama düzelmiyor. 

 Sizin de reklamlarınız engelleniyorsa eğer işte çözümü;

Çözümden Önce;

Çözüm için;

Çözüm için sırasıyla; Ayarlar / Seçenekler / Gizlilik / İzleme sekmesinde ki (Gizli pencerelerde izlenme korumasını kullan) seçeneğini kaldırıyoruz. 

Evet artık reklamlarınız Mozilla’da görünecek. Olayın tamamen ayarlardan ibaret olduğunu görebilirsiniz. Buradaki tek büyük sorun bunun Mozilla ile ayarlar tarafından Default olarak gelmesi. Umarım Mozilla yeni bir güncellemede buna engel olur. Yoksa çok kişinin ekmek teknesi engellenecek. 

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.