WhatsApp 2016 Kapanıyor Mu?

Artık WhatsApp konusunda ne zaman kapanacak, WhatsApp yasaklandı mı gibi soruları sosyal medya ya da basit gazetecilik yapan haber sitelerinde görmekten fazlasıyla bıktık. WhatsApp’ın ilk indirmede aldığı minik ücret sadece ios üzerindeydi. Sadece bir kereye mahsus olmak üzere WhatsApp’a ödeme yaptık bir daha ödeme yapmayacağız.

WhatsApp benzeri bir çok eklenti çıktı. Özellikle WhatsApp popüler olması nedeniyle ona entegre çalışan WhatsApp’ta kimler online gibi bir sürü app türedi. Herkes bir sansasyon yaratmak amacıyla 2016 yılında WhatsApp kapatılıyor diye dedikodu çıkarıyor. Fazlasıyla bu aplikasyonu kullananlar bu haberlere dolayısıyla stres oluyor ve tıklayarak bakıyor. Kimisi de 2016 yılında bedava WhatsApp kullanacağım diye heyecanlanıyor. Halbuki bilmeleri gerekiyor ki, bedava ya da ücretsiz WhatsApp kullanma şansınız yok. Çünkü telefonunuzda internet yoksa eğer WhatsApp kullanamazsınız. İnternete para verip paket satın almalısınız ki WhatsApp kullanabilesiniz.

Uzun lafın kısası WhatsApp kapatılmayacak. BU kadar köklü bir yazılımın kapatılması için ciddi olaylara sebebiyet vermesi gerekiyor o nedenle ne 2016 yılında ne de 2017 yılında WhatsApp kapatılmayacak.

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.