WordPress Ping Siteleri 2016

Şuanda google üzerinde en güncel ping servislerini öğrenmek için doğru adrestesiniz. Bir çok webmaster, wordpress sistemine eklemek üzere çalışan en güncel ping sitelerinin arayışında.

Çünkü bu ping siteleri ne kadar popüler, sağlıklı ve çalışan olursa o kadar web sitelerimiz hızlı indexlenir ve google tarafından hızlıca kayıt altına alınır.

Görüyorum ki bir çok Türk webmaster kaynağında güncel ping listesi kalmamış ya kimi çalışmıyor ya da kimi alakasız sitelere yönlendiriyor.

Siz benim verdiğim liste ile hızlıca indexlenecek ve yazdığınız yazının özgünlüğünü hiçbir zaman kolaylıkla kaybetmeyeceksiniz.

Bir çok webmaster’ın en büyük sıkıntılarından biriside budur. Özgün makale yazarlar ama hızlıca indexlenmedikleri için başka sitelerin alt sıralamasında kalırlar.

Peki bu listeler bloğuma bir zararı olur mu. Hayır olmaz yıllardır uzun listeli ping siteleri kullanıyorum ve sıklıkla listeyi yeniliyorum. Yazdığım her makale en fazla üç dakika içinde google’den index alıyor.

Umarım bu liste size de faydalı olmuştur. Eğer size de faydalı olduysa ve siteniz hızlı indexlenmeye başladıysa lütfen yorum bırakır mısınız.

<html>

http://blogsearch.google.com.tr/ping/RPC2

http://rpc.pingomatic.com
http://rpc.twingly.com

http://blogsearch.google.com/ping/RPC2

http://mod-pubsub.org/

http://ping.feedburner.com

http://blo.gs/ping.php
http://www.pingmyblog.com
http://ipings.com

http://blog.goo.ne.jp/XMLRPC

 

</html>

Bir önceki yazımız olan Media Market İndirim Günleri %40 başlıklı makalemizde çalışan indirim kuponu, Media Market indirim günleri ve Media Market indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

“WordPress Ping Siteleri 2016” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.