«
yazlik-abiye-fiyatlari-2015 (1)

Sezon açılıyor tüm etkinliklerin, evlenmelerin olacağı 2015 yaz ayları gelmek üzere. Eğer önünüzde sizinde planlı bir düğün, nişan, nikah, sünnet veya özel bir davet varsa eğer şimdiden yazlık abiye elbisenizi edinmenizde yarar var. Çünkü 2015 yazlık elbisenizin provası denemesi satın alması derken bir hayli zaman alıyor. Hazırlanması son dakikalara kaldı mı işler iyice karışıyor bu seferde stres oluyoruz.

Peki yaz için erkenden elbise ve abiye almanın bir diğer avantajı ise, daha çok yer gezerek daha fazla pazarlık yapma şansınızın olmasıdır. Bir yerde elbiseyi beğendikten sonra, bilgisayarınızın başına geçersiniz internette tozlu giyim gibi tekstil alışveriş mağazalarından ya da bizim gibi moda sitelerinden bulduğunuz abiyenin aynısını veya bir benzerini kolaylıkla bulabilir satın alabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye göre değişmekle beraber, genel markasız bir abiyenin fiyatı 200TL ile 250TL arasında başlamaktadır.

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *