«
2015 yeni yıl

Yeniyıla girmemize neredeyse 25 gün kaldı ve hepimiz şimdiden çok heyecanlıyız. Tüm moda bloggerları için çok bereketli ve tarz bir yıl diliyorum. Yeni yıldaki moda icon tarzı şimdiden belli oldu ve moda bloggerları tarafından gözlem altına alındılar bile. Gerek giyim tarzı gerek modaya olan bakış açılarıyla insanlar tarzını ortaya koymaktan çekinmiyorlar.

2015 yılının ilk aylarında havanında soğuk olduğunu ele alarak değerlendirme yapacak olursak eğer, montlar, kazaklar ve hırkalar hatta bereler ile ilgili son moda gelişmelerini incelemekte ve değerlendirmekte fayda görüyorum.

2015 yılının en trend erkek modası tarzları (1)

Üstteki kombinimizde erkek modası ve erkek bloggerlarının dikkatini çeken en dikkatli faktörlerden biriside koyu renkler ve sert deri ceket modelleri.

 

2015 yılının en trend erkek modası tarzları (3)Hardal rengin ne kadar geride kalmış olduğunu düşünsekte 2015 yılında da çok göreceğiz. Desenli görsellerde daha dikkatleri üzerimize topladığından hayran kalmamak elde değil.

 

2015 yılının en trend erkek modası tarzları (2)Burda da haki renklerin ne kadar ön planda kullanıldığını ve renk karmaşasının ne kadar hakim olduğunu görüyoruz.

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

Canberk Sev Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *