Yılbaşı HM indirimleri başladı – H&M Yüzde Kaç indirimde

H&M mağazaları insanlara sesleniyordu kaçırmayın acele edin yıl sonu indirimleri yağmur gibi diye bağırıyorlardı. H&M neredeyse yüzde 50 indirim gelin alışveriş yapın diye tam bir pazarcı gibi bağırıyordu. Neredeyse internette de bir şeyleri kocaman kırmızı bir fontun üstüne beyaz yazılarla yazmak bağırmak anlamına geliyorsa eğer H&M yılbaşı indirimi başladı gel neye ihtiyacın varsa benden al diye bağırıyordu.

Hatt H&M işi o kadar ilerletti ki tükeniyor diyordu siz de eğer yılbaşı indirimlerini kaçırmak istemiyorsanız H&M web sitesine yada yılbaşı indirimi olan H&M mağazalarına gidebilirsiniz. Fakat H&M bir şeyi unutmamanızı istiyordu bu indirimler sadece benim seçtiğim ürünlerde geçerli her üründe pışşııkk alırsınız diyordu.

HM yılbaşı indirimleri

H&M incelediğim kadarıyla yılbaşı konseptli kazakları ve tekstil ürünlerini yılbaşından sonra satamayacağından emindi ve bu nedenle bu indirim sayfalarına tıkladığında öncelikle karşımıza yılbaşı ve christmas konseptli kazaklar ve ürünler çıkıyordu. Ya da kargo pantolunu, rüzgar geçirmeyen kaba kabanlar vardı. bir de ellerinde kalmış ama numaraları tükenmiş ayakkabı modelleri.

Siz yine de 25 Aralık 2019 tarihinde başlayan ve neredeyse ocak ayının ortasına kadar sürecek yılbaşı indirimini kaçırmamak için ya H&M web sayfalarını ziyaret edin ya da H&M mağazalarının yolunu tutun.

Küçük bir yılbaşı hediyesi önerisi vermemi ister misiniz arkadaşlar 🙂 kesinlikle yılbaşı konseptli kazaklar satın almayın hahaha

Bir önceki yazımız olan 2021 2022 Koton Çılgın İndirim tarihleri Belli oldu başlıklı makalemizde koton 2021 indirim ne zaman, koton 2022 indirim günleri ve Koton indirim fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.