«
zara-inditex-indirim-ne-zaman

GQ’den aldığım ayrıntılı haberlere göre, Ocak ayının ilk haftasında Zara indirimleri başlayacak ve ocak ayı boyunca zara’da indirim günleri devam edecek. Zara’nın hem kadın, hem de erkek bölümünde indirimlerin devam etmesi bekleniyor. Zara’da ki indirimlerin %50’ye kadar bulması bekleniyor. Avrupa’da zara indirimlerinin çoktan başladığı söyleniyor, biz de neden geç başladığını bilmiyoruz tabiki.

Belli başlı dergileri ve haberleri takip ederek indirimlerin gidişatından haberdar olabilirsiniz. Genellikle Zara, indirim haberlerini kendi web sitesinden haber vermiyor çünkü lokal bir veb sitesi yok o nedenle ne yazıkki online satın söz konusu olmuyor. Lc waikiki gibi bir marka olsa online olrak 19TL ye jean, 10TL ye de gömlek almanız mümkün olabilirdi. Ürünlerinin çok kaliteli malzemelerden yapılmamasına rağmen, kaliteli stiller kullanan zara, herkesin gözdesi olması doğal. Belli dönemlerde tamda alıp giymelik elbiseler, kazaklar, bluzlar, tişörtler çıkarıyor ve insanın ne aradığını çok iyi biliyor.

Çalışanlarıyla olsun, müşterileriyle olsun kaliteli bir pörtfeye sahip olan Zara mağazaların ürünlerinin üretimi İnditex’ten temin ediyor. İnditex aslında bir moda topluluğu dur. 1985 yılında ispanya da kurulmuştur. İnditex ürünlerinin başında zara gelmektedir ondan sonra sırasıyla, bershka, pull and bear, stradivarius, Massimo dutti, Oysho, Uterqüe ve fazlasıyla mağaza bu indetix grubundadır. 2015 yılı itibariyle gelen bir takım indirimler toplu olarak bu mağaza gruplarında sunulmaktadır. O nedenle üst üste gelen indirimlerden çokta şaşırmamak gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *