«
2015-yazlik-ayakkabi-modelleri (11)

Ayakkabı bayanların en temel tamamlayıcılarından biri olduğunu biliyoruz peki hangimiz ayakkabı kullanımı en doğru şekilde yapıyoruz. Sanıyorum hepimiz bir modayı yakalıyor ve onu takip edip götürüyoruz. Kimse kendisine yakışanı kendine moda olarak görmüyor.

Ben sizlere 2015 yılında giymek üzere yazlık ve ilkbaharlık bayan ayakkabı modelleri adına bir kaç taslaktan bahsetmek istiyorum. Bu taslakları kullanarak kendinize uygun modayı seçebilirsiniz. Çünkü moda, kendinize yakıştırabildiğinizdir. Başkasına yakışan 2015 yılında kadın modasıda olsa size yakışmıyorsa eğer ne önemi var öyle değil mi. Bu sezonda bir kaç ayakkabı tarzından söz etmek istiyorum özellikle günlük kullanımlarda sofistike bir model olan topuklu babetler ya da süet bordo ayakkabılar gerçekten çok şık bir çok kıyafetinizde (özellikle pantalon) rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir çok moda sitesininde kendine konsept olarak edindiği bu web sitesinde diğer modelimizde, kanatlı gladyatör şeklinde bir sandalet bu ayakkabıyı açık renk bir mini eteğinizin altında kullanabilirsiniz. Blok topuklu iğneli platform ayakkabı modeli ise yine bu yıl çok göreceğimiz bir tarz. İşlemeli el işi görünümlü modellerde size farklılık yatacağından yeşille birlikte tercih edebileceğim bir model. Doksanlı yıllarda bez dokuma ayakkabılardan alıntı olarak sivri yüksek topuklu dokuma detaylı ayakkabı modelleri üretmişler. Ya da rengarek güzel bir topukluya ne dersiniz tamda 2015 yılında en güzel model ayakkabı tarzları sizi moda blogger içinde en iyisi yapmak adına var oluyor.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *