«
en-iyi-sokak-modasi-2015-2016-modaizlecom (11)

Yaz geliyor dolayısıyla insanlar kendilerini sokağa atıyorlar. Aynı zaman da gerek giyimi gereksede duruşu ile insanlara moda olabilecek hale geliyorlar. Şahsen ben sokakta gezerken öncelikle kendimi iyi hissetmek isterim. İnsanlar beni herşeyimle beğenmeliler gerek üstümdeki giysilerin modasıyla gerekse de sokak modasına olan uyumum ile dikkatleri üzerime toplamam gerekiyor.

Ben yazın veya bahar’ın ilk günlerinde sokakta dolaşan insanların giyindiklerine ciddi anlamda dikkat ediyorum. Gerek yazlık ayakkabılarına, gereksede yazlık kıyafetlerine çok dikkat eden beyler ve bayanlar görmek moda ile ilgili olan alaka ve ilgilerini kestirmeme olanak veriyor. Bu sene sokak modasında açık renk yırtık kot moda olarak görülüyor. Bunun yanı sıra, kısa yırtık şort kotlar ve beyaz renkli ya da siyah renkli sade tişörtler moda ile birlik ve beraberlik sağlıyorlar. Siz de eğer ayakkabınızdan saçınıza kadar modaya uyum sağlarsanız eğer hiçbir yerde 2015 ilkbahar yaz aylarının modası nedir diye sormadan doğru seçimler yapabilirsiniz. Yabancı ülkelerde street fashion tabiri ile dillere takılan olayın moda olmasının sebebi, bir çok kişi tarafından popülerliğinin onaylanmasından kaynaklanıyor. Bu nedenle siz de herkesin uyum sağladığı modaya ayak uydurun.

BU sene açık ayakkabı seçiminizi yapmadan önce ayak bakımınıza dikkat edin. Bloğumuzda mevcut olan; yaza girmeden ayak bakımında dikkat edilmesi gerekenlere göz atabilirsiniz. Ayrıca saç renginizde bu sene boya seçiminde doğal renklere kaçmanızda, ya da orjinal renklerine bırakmanızda yarar var çünkü doğallık moda. Makyaj için ise daha da uzak durmanızda yarar var çünkü bu sene yoğun makyaj yerine, makyajsız güzel görünme popüler olacak.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *