«
Karamel Saç Rengi Modelleri ve Tonlar  (3)

Hangi kıyafetler trend ? Hangi kombinleri yapmalıyım? Hangi aksesuarları tercih etmeliyim ? Sorularına cevap ararken biz hanımların en değerli, doğal  aksesuarımız olan saçlarımızı da unutmadık ve 2016 yılı saçlarda trend renk olan karamel rengindeki saçları ve modellerini yazıya aktardık. Karamel renk,  sarı ve kahverengi gibi net, keskin bir renk değil arada kalan sımsıcak bir renk. Hatta karamel sarışından, kumrala, beyaz tenli hanımlardan, esmer tenli hanımlara herkese yakışabilecek bir saç rengi. Karamel saç, sarı saç gibi sarı saçın yakışması için ten renginin mühim olmadığı bir saç rengi olmasından dolayı herkesin kullanabileceği ve çok da doğal duracak bir saç rengi.

Hanımların saç renklerinde en çok istediği şey doğal durması ve kendilerine yakışmasıdır. Saçlarda karamel renk hem doğal durması hem de herkese yakışan bir renk olmasından dolayı saçlarını boyatmak isteyen fakat rengine karar veremeyenlerin kurtarıcısı olabilir. Trend renk olmasından dolayı da herkesin gözü saçlarınızda olacaktır.

Karamel renge karar vermiş olabilirsiniz, fakat karamel renk koyu tonlarda tercih edildiği gibi açık tonlarda da tercih edilebilir hatta tüm saça uygulanabildiği gibi gölge yada ombre şeklinde de uygulanabilir. İşte tam da bu seçenekler arasındaki tercihinizde zorlanabilirsiniz. Fakat aşağıda sizler için seçtiğimiz karamel renk ton ve uygulanmış saç modelleri saçlarınız için sizlere fikir verecektir.

Esmer ten rengine sahip olanlar, karamel renk ve ombre modelleri tercih edebilirler.

Açık ten rengine sahip hanınlar ise fotoğraftaki açık karamel rengi saçlarında kullanabilirler.

Saçlarınıza fotoğraftaki model gibi karamel rengi gölgeli formda da kullanabilirsiniz.

Gölgeyi çok yoğun istemeyenler de olabilir. Saçlarınıza seyrek şekilde yapacağınız karamel gölgeler de çok hoş duracaktır.

Kumral saç rengine sahip hanımlar daha açık karamel rengini tercih ederek fotoğraftaki gibi saçlarınızda çok hoş bir renk elde edebilirler.

Karamel renk kısa saçlarda çok şık durabileceği gibi uzun saçlarda ombre veya gölgeli formları da çok şık duracaktır.

Dünya starlarının da saçlarında çok sık tercih ettiği karamel renk sizlerin saçlarında doğal, tarz ve şık duracaktır.

Yazar: Sema Demiralay

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. KARAME

    Gerçekten aydınlandım teşekkür ederim. Ben de madem 2016 saç modası bu saçımı bu renge boyatacağım…