«
2017-moda-haftası

 Cercle d’Orient Grand Pera binasında gerçekleşecek olan 2017 moda haftası, moda severlerin ilgisini şimdiden topladı.  Mercedes-Benz Fashion Week adı altında gerçekleşen İstanbul moda haftası 2017-2018 yılının moda akışını şimdiden gözler önüne serecek. 

 2017 İstanbul moda haftası 20-24 mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu sene uluslararası moda etkinliğinin tam 9. su düzenleniyor. Bu tarihlerde 2017-2017 yaz,kış,sonbahar,ilkbahar koleksiyonlarını sergileyecek olan markalar; BASHAQUES’, BRAND WHO, BURÇE BEKREK, CAN YUNUS ÇETİNKAYA, CEREN OCAK, CIGDEM AKIN, CİHAN NACAR, GÜLÇİN ÇENGEL, MEHTAP ELAİDİ, Mercedes-Benz Presents, DB BERDAN, MERT ERKAN, MURAT AYTULUM, NEW GEN , NİHAN PEKER, NİYAZİ ERDOĞAN               ,ÖZLEM SÜER, SUDİ ETUZ , T.A.G.G., TUBA ERGİN ve TUVANAM olacak. 

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB), Moda Tasarımcıları Derneği (MTD), Birleşmiş Markalar Derneği (BMD) ve İstanbul Moda Akademisi (İMA) tarafından desteklenmektedir. Konuyla ilgili bilgi almak için: mbfwi@lappartpr.com

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *