«
2015 şort modelleri bayan (3)

Evet popüler olmak için gerçekten iyi giyinmeniz gerekmektedir. Bu nedenlede kadın giyimini yakından takip etmeniz gerekmektedir. Bayan şortları kısa olduğu için genellikle yazın kullanılan bir giyim türü olmasına rağmen son zamanlarda kalın tayt çoraplarla kışında giyilmeye başlanmıştır. Kadınlar için en güzel, tam da aradığım şort modeli diyebileceği tarzları sunuyorum.

Gerek yazın dışarda gereksede sahilde giyebileceğiniz şık veya spor tarzda şort modelleri ile daha rahat bir hava bürünebilirsiniz. Hem güzelliğinizden olmazsınız hem de ferahlığı yaşarsınız. Baskılı şort modelleri genellikle önünde küçük bir resmi olan şortlardır. Basklı modelleri genellikle sporda veya günlük market alışverişinizde kullanabileceğinizi düşünüyorum. Fakat kot modellerinide genellikle bu sezonda bütün kotların tarzı yırtık bunları ise gece bir yere çıkarken veya gündüzde şık olmak istediğiniz her zaman kullanabilirsiniz.

 

2015 şort modelleri bayan (3) 2015 şort modelleri bayan (1) 2015 şort modelleri bayan (2)

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *