«
Bayan Tişört Modelleri 2015 (3)

Evet her konuya yaz geldi diye başlıyorum ya buna başlamayacağım :) Sıcak havalarda oranız buranız yanmasın diye tişört giyebileceğinizi ve bayan tişörtleri ile nasıl tarz olabileceğinizi söyleyeceğim ya da göstereceğim. Bu sene mini etekler ve yırtık kotlar çok moda diye her yerde bağırıyoruz fakat aynı zaman da önceki senelerde moda olan uzun etekler tekrar moda oluyor. Belinize alacağınız bir gömlekle kombinleyebileceğiniz sokak kıyafetiniz sizi tarz olmaya dahada yakınlaştıracaktır. Çiçekli elbiseler, çiçekli tişörtler biraz hanım evladı bir hava verdiğinden şimdiki genç kızlarımız daha çok gri ve siyah renkleri tercih etmeye başladığından günümüz modası haline gelmiştir. Bu nedenle siz de seçimleriniz de bayan tişörtlerinizi alırken açık renkli koyu yazılı ya da koyu yazılı açık renkli yaz tişörtlerinizi seçebilirsiniz.

Tişörtleri alın diyorsunuz peki ya yazlık alışverişimizi en indirimli nereden yapabiliriz diyorsanız eğer, trendyol, markafoni gibi alışveriş sitelerini tavsiye edebilirim. Bu sitelerin mesela; markafoni indirim kuponu bularak daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz.

Bayan Tişört Modelleri 2015 (1) Bayan Tişört Modelleri 2015 (2) Bayan Tişört Modelleri 2015 (3)

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *