«
Erkek Mont Modelleri 2015 (7)

Kış aylarının ortasına geldiğimiz şu günlerde hala daha yeni mont arayışlarında olduğumuzun farkında olarak bu konuya değinme gereği duydum. Erkeklerin en büyük tamamlayıcılarından biri olan, mont ve kaban modelleri gerçekten seçim konusunda zorluk yaratıyorlar. Neden diyecek olursanız eğer, hava durumu gerçekten çok değişken, bu nedenle çok kalın koruyucu bir mont alsanız güzel havalarda terleyeceksiniz. Hafif sonbaharlık bir mont alsanız çok soğuk havalarda ise yeterli gelmeyecek üşüyecekseniz. Bu seferde içinize kalın giyineceksiniz o zaman girdiğiniz mekanlarda ve ortamlarda terleyeceksiniz.

İşte kafamızda deli sorular, şöyle aslında hem gabardin tarzı, hem de sportif belimizin altına kadar inecek bizi soğuklardan koruyacak deri ya da değil bir monta ya da cekete ihtiyacımız olacak. Fiyat ve arz talebine göre bir çok mont modeli mevcut fakat sizin cebinize göre uygun bir mont modeli bakıp gidip beğendiğiniz ceketi avmlerden ya da uygun fiyatlı çarşı dükkanlarından satın alabilirsiniz.

İsterseniz 2015 deri ceket modelleri göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *