«
Clinique

Sizlerle bugün bizzat denediğim ve test ettiğim bir kaç bakım önerisinde bulunacağım. Eğer siz de bir erkek olarak yüzünüzle ilgili şikayetleriniz varsa, yağlı bir cilde veya ona yakın sahipseniz eğer bir bakım aracı kullanmanızda yarar var.

Çevremdeki bir çok insandan duyuyorum, yüzüm çok yağlı rahatsız oluyorum diyorlar. Ya da yüzümü temizlemek için sabun dışında daha hijyenik daha güvenilir tıbbı bir şeyler kullanmak istiyorum diyenler önerilerime kulak versin. Geçtiğimiz günlerde bu dediklerimin eksikliğini hissederek bir araştırmada bulundum. Hem ekonomik hem de gerçekten en çok verimi alabileceğim bir bakım seti buldum. Öyle kalabalık bir set değil sadece yıkama jeli ve maskesi birlikte kullanışlı bir ikili. Yoksa daha geniş bir set olsa ben asla takibini yapamam buna eminim neyi ne zaman kullanacağımı unutur bırakır ve istikrarı kaybederim o nedenle bu ikili tam benlik.

Gelelim markasına, marka olarak Clinique tercih ettim çünkü ürünlerinin doğal oluşu bana Clinique markasını daha güvenilir hissetmeme neden oldu. Ben de bir tane Clinique erkekler için yağlı ciltlere özel yüz temizleme jeli ve yine Clinique erkeklere özel akneye yatkın ve yağlı ciltler için maske. Neredeyse bir haftadır düzenli kullanıyorum. Bir kaç hafta içindeki olumlu olumsuz etkilerini sizlerle paylaşacağım umarım istediğim etkileri alırım ve bu Clinique markasını devamlı kullanabilirim.

 

Clinique-erkek-temizleme-jeli

Clinique-maskesi

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *