«
Clinique erkek kırışıklık giderici

Kadınlarında genellikle sıklıkla arama yaptıkları bir konudur, “erkeklerde yüz kırışıklıkları nasıl giderilir” sorusu. Genç yaşlarda herzaman böyle gergin bir yüze sahip olacağımızı düşünüz fakat ne yazık ki işler böyle gitmiyor.

Zamanla mimiklerin artmasıyla ve mimik alışkanlıklarımızı sık kullanmamızdan dolayı yüzümüzde bir takım kırışıklıklar meydana gelir bunlar her aynaya baktığımızda sinirimizi bozabilir. Bir diğer yüz kırışıklığıda göz çevresinde meydana gelen kırışıklıklardır. Bu göz çevresinde oluşan yüz kırışıklıkları, erkeklerde yaşlı görünüme neden olduğundan bir hayli sinirimizi bozabilir. Bu göz çevresindeki kırışıklıkların ana nedeni güneştir. Güneşli ortamda gözlerimizi kısıp zorladığımız için zamanla göz çevresinde kırışıklıklar oluşur bu nedenle size önerim yaz kış kaliteli polarize bir gözlük kullanmanızdır. Böylelikle gözünüzü daha az kısacağınızdan, yaşlılık izleri daha az meydana gelecektir. Böylelikle yüzünüze krem veya herhangi bir kimyasal uygulamadanda bir yol elde edebilirsiniz.

Sizlere yüzünüzdeki kırışıklıkları gidermek, göz altı torbalarınızı iyileştirmek ve siyahlıkları aydınlatmak ve göz çevresi kırışıklıkları için krem tavsiyelerimi aşağıda bildiriyorum. Sağlıklı ve genç yüz dilerim.

Not: Ürünleri Boyner’in online web sayfasından satın alabilirsiniz.

Clinique Ssfm Face Scrub Erkek Yüz Kırışıklık Giderici

Clinique Ssfm Face Scrub erkek kırışıklık gidericisi

Clinique Erkek göz ve çevresi kırışıklık giderici

Clinique erkek kırışıklık giderici

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *