«
giyim ve kuşam

Biliyorsunuz moda, sırf giyim kuşam demek değildir, aynı zaman da olayların ve oluşumlarında modası vardır. Kolayca değişenlerin modası, kısa sürsede uzun süren şeyler var hayatta sadece moda olduğu için ilgilenmediğimiz şeyler mesela. Günümüzde düşünce ve davranış konusunda ciddi anlamda bir moda sıkıntısı bulunsada buna ayak uydurma konusunda çok meraklıyız.

1955 ve 1975 arası sosyalizm, 1975 ve 2000 yılına kadarda gündemi meşgul eden iki ana konu oldu hep. Uzun süreli bu tarihte, sosyalizm ve islamiyete ait döneme hernagi bir moda yakışımı yapmak ne kadar doğru bilmiyorum fakat ne yazıkki Türk toplumu herşeyi moda hale getirmeyi bir yaşam stili olarak görmüştür. Toplum ve insanlar tarafından yargılanmamak adına, herşey ve aklı olan kafalı gidişatlere ayak uyduran kişi ve kişiler türemiştir. Şimdilerde herşeyi götüren modadır. Modasız bir hayat ve yaşam yaşanmamış sayılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Cevher BİLGİÇ

    Modanın kalbi burada atıyor… modaizle.com