«
tut-sozunu-fragmanı

Bu konuda Tut Sözünü film özeti, Tut Sözünü filminin tanıtımı ve Tut Sözünü filminin oyuncuları hakkında bilgiler yer almaktatır. Yine fantastik bir komedi filmine imza atılmış. Ne kadar harikulade bir Türk Filmi olmasada, izlenebilecek Komedi Türk Filmleri arasına girdi. Filmin bütçesi o kadar düşükmüş ki, filmi HD çekip çekmedikleri konusunda bile şüphe düşüyorum (bu işin şakası).

tut-sozunu-fragmanı

Tut Sözünü film özetimiz; Bahadır arkadaşımız hakkında rahmetine kavuşuyor ve diğer tarafa gidiyor. Sonra diğer tarafta hesabını kesenler, sen arafta kaldın çünkü yerine getirmediğin bir söz varmış derler. O da bu sözünü yerine getirmek için tekrar dünyaya döner ve bu sözü yerine getirmek için ancak üç günü vardır. Bu arada yanına komiklikler daha bir komik hal alsın diye birini bırakırlar. Bakalım Tut Sözünü filmi için ne kadar komik olaylar yaşanacak.

 

Tut Sözünü Film Oyuncuları

tut-sözünü-oyuncuları (1) tut-sözünü-oyuncuları (2)

Tut Sözünü Film Fragmanı

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”http://www.sinemalar.com/embedplayer/7987395″ allowfullscreen frameborder=”0″></iframe>

Tut Sözünü Filmi Kamera Arkası

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/kBY3jfTdGJQ” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *