«
kadin-modasi-2017-2018 (2)

 Bayanlar için modayı yakından takip etmek olmazsa olmaz bir konudur. Her bayan o yılın modasına uygun kıyafetler giyerek modayı yakından takip ettiğini belli etmek ister. Modayı takip etmek, güncel kıyafetler giymek çağdaş bayanların en önemli özelliklerindendir. Bu yıl 2017-2018 kadın modası oldukça farklı tasarımlara sahip elbiseleri sokaklarda görmemize sebep olacak.

2017 – 2018 Kadın Modası

2017-2018 kadın modası en belirgin haliyle yavaş yavaş bayanların üzerinde görülmeye başlandı. Bu sezona özgü olarak daha çok askeri kıyafetleri andıran ve daha çok feminizm çağrıştıran kıyafetler ön plana çıktı bile.  Bu kıyafetlerin belirli yerlerinde aksesuar olarak çeşitli rütbe işaretleri kullanılmış. Ayrıca komando kamuflajlı mini etekler ve haki renkli kalın montlar da 2017-2018 kadın modasının önemli kıyafetleri olacak.

2017 – 2018 Kadın Modası

Her ne kadar benimseneceği tartışma konusu olsa da bu sezonun moda kıyafetleri arasında iç çamaşırları gösteren kıyafetler de var. Aslında iç çamaşırı göstermiyor ancak elbise ve sutyen bir bütün olduğu için bunun iç çamaşırı olduğu izlenimi yaratıyor. Biraz cesur bir tarz olsa da özellikle tatil beldelerinde sıklıkla kullanılabilecek elbiseler arasında olması muhtemeldir. Yurt dışında günlük kıyafet olarak kullanılsa da ülkemizde günlük kullanım için tercih edilmeyebilir.

2017 – 2018 Kadın Modası

2017-2018 kadın modası spor kıyafetleri de beraberinde getiriyor. Ancak bu bildiğimiz spor kıyafetler değil. Daha çok tenisçilerin, jokeylerin ya da dalgıçların sporlarını yaparken giydikleri kıyafetlerin normal hayata adapte edilmiş halleri. Bu konuda DKNY ortaya günlük kıyafetleri ve bu spor kıyafetlerini birleştirerek oldukça güzel tasarımlar çıkarmış. Versace ise bir dalgıç elbisesi kumaşından gerçekten güzel parka tasarımları ortaya çıkarmış.

2017 – 2018 Kadın Modası

Bu sezon yine elbiselerde şeffaflık ön plana çıkıyor. Yıllar önce ortaya çıkan transparan elbiseler 2017-2018 kadın modasının bir parçası olacak. Özellikle etek uçları ve sırtta transparan bölümleri olan elbiseler bayanlar tarafından oldukça ilgiyle karşılanacak. Bunların dışında yine transparan parmaklı yün eldivenler de kış aylarının modası olacağa benziyor.

2017 – 2018 Kadın Modası

Son olarak da yine eskimeyen bir kıyafet olan gömlekler yine revaçta. Ancak bu sefer normal gömleklerden farklı olarak asimetrik şekilde dikilmiş, omuz ya da göbek kısımları açıkta olan gömlekler. İlk bakışta yırtılmış hissi uyandırsa da oldukça ilginç bir tasarım.

2017 – 2018 Kadın Modası

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Akile

    Bu indirim çok iyi herkese iyi alış verişler

  2. Akile

    Kış indirimini bekliyoruz .Herkese iyi alış verişler