«
yazlik-ofis-kombinleri (9)

 Çalışan bayanların her gün kafa yordukları önemli konulardan bir tanesi de ertesi gün ofiste nasıl bir kıyafet giyecekleri konusudur. Hiçbir kadın aynı kıyafetler ile ofise gitmeyi sevmez. Mümkünse bir gün giyilen kıyafet bir daha 1 ay boyunca giyilmez. Peki çalışan bir bayan için yazlık ofis kıyafeti kombinleri nasıl olmalı?

 

Çalışan bayanların zamanlarının büyük bir bölümü ofiste geçiyor. Öyle ki evlerinden ya da dışarıdan daha uzun süreyle ofiste zamanlarını geçiriyorlar. Ancak alışveriş yaparken kıyafet seçimlerinde bu çalışma hayatlarını biraz unutuyorlar ve daha çok hoşlarına giden kıyafetleri tercih ediyorlar. Tabi ki böyle bir seçim yapınca da ofiste giyilebilecek kıyafetler konusunda da zorlanıyorlar. Çünkü aldıkları kıyafetler ofiste giyilebilecek tarzda olmuyor.

 

Kış ayları nispeten bir şekilde idare edilebiliyor ancak yaz gelince kıyafet seçme konusu iyice önemli bir hal alıyor. Çünkü havaların ısınmasıyla birlikte hem ofiste giyilebilecek hem de rahat kıyafetler almak gerekiyor. İşte bu kıyafetleri alırken yazlık ofis kıyafet kombinleri konusuna özellikle dikkat etmek gerekmekte.

 

Öncelikle yazlık ofis kıyafeti alırken her kombinle çok rahat uyum sağlayacak temel kıyafetler seçmelisiniz. Bunlar beyaz renk bluz ya da siyah bir etek olabilir. Bunun yanında yaz sezonunu yansıtan bazı parçalarda seçmek oldukça önemli. Çiçekli bir pantolon ya da çiçekli bir bluz. Ayakkabı konusunda da ofiste giymek üzere toplu ayakkabı seçeneğini aklınızda bulundurmalısınız. Eğer çalıştığınız ofis giyim konusunda katı kuralara sahip değilse topluklu ayakkabılar yerine sandalet ya da babetleri de tercih edebilirsiniz.

 

Bu parçaların dışında çeşitli sayıda elbise alarak elinizdeki parçaları bu elbiselerle de birlikte kullanarak yazlık ofis kıyafeti kombinleri için seçeneklerinizi arttırabilirsiniz. Unutmayın ki ne kadar çok parça kıyafete sahipseniz o kadar kombin yaratma şansınız olur. Böylelikle ofisteki çalışma arkadaşlarınız da yarattığınız kombinlere hayranlıkla bakacaklardır.

 

Elbetteki işin bir de ekonomik boyutu var. Bu bakımdan çok fazla parça almaktan da kaçınıyor olabilirsiniz. Çok doğru. Basit bir hesapla elinizdeki parçalardan kaç farklı kombin yaratabileceğini bulabilir ve bu sayede alışveriş yapıp yapmama kararını verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *