«
3k

Aralık ayına girdiğimiz bu günlerde kışı daha çok hissetmeye başladık ve kışa tam anlamıyla girdik. Peki, bu kış günlerinde nasıl kombin yapmalıyız? Hangi trend kıyafetleri nasıl kombinlerimizde kullanmalıyız? Bu sorulara cevap bulacağınız bu yazıyı mutlaka okuyun ve son kısımda göreceğiniz çok şık kombinlerden sizler de ilham alın.

Kış günleri hem soğuk hem de yağışlı olmasından dolayı biz hanımların kombin yapmasını zorlaştırmakta ve bizi kararsız bırakmaktadır. İşe giderken, okula giderken ya da hafta sonu eğlenmeye giderken hem şık hem rahat hem de sıcak tutacak kombinler yapmak aslında çok kolay. Öncelikle birinci kuralımız şık görünmek için tabii ki vücut tipimize uygun giyinmek ikinci kural içinde rahat hissetmediğimiz kıyafetleri kesinlikle tercih etmemek, üçüncü kuralımız ise rahatlığın yanında mevsime göre giyinmek ve dolayısıyla yazımızın konusu olan kış günlerine uygun kıyafetlerle kombin yapmalıyız. Mevsiminde giyilmeyen kıyafet ne kadar güzel, şık olursa olsun bize yönelen garip bakışlara maruz kaldığımız gibi bir de mevsime göre yanabilir veya üşütebiliriz.

1k

Üşümemek için kombinlerimizde sık sık tercih etmemiz gereken parça pantolondur fakat etekten vazgeçemeyen hanımlar için de külotlu çoraplar kurtarıcı olacaktır. Üst giyimlerinizde ise günlük kıyafetlerde sweaterlar içine giyeceğiniz gömlekler çok şık duracağı gibi boğazlı kazaklar, kalın örgülü kazaklar da çok tarz duracaktır.

2k

Kombinlerimizi saydığımız altın kurallara göre yaptığınızda çok şık, tarz, rahat olduğunuzu göreceksiniz. Gelin doğru kıyafetlerle  size ilham verecek  kombinleri  görelim.

3k

Soğuk kış günlerinde kombinlerinizde eksik etmeyeceğiniz kaban, mont gibi dış giyimler kesinlikle iç giyimlerinizle uyumlu olmalıdır. Klasik giyim tercih ettiyseniz kombininizi dış  giyimde doğru bir kaban seçimi ile tamamlayabilirsiniz. Spor kombin yaptıysanız uygun dolgu bir montla kombininizi tamamlayabilirsiniz.  Birinci kombinimizde Zara’dan seçtiğimiz şık sarı elbise ve ona uyumlu yılın trendi kürk boyunlu kaban ve elbiseyle uyumlu sarı detayları bulunan küpe ve çanta çok şık duracaktır.

İkinci kombinimiz daha rahat parçalardan oluşmaktadır. Yılın trendi kürk manto ile denim pantolon zıt dursa da çok şık duracaktır.

Kahve tonları ağırlıklı olan bu kombinimiz uyumlu parçalar ve kombine çok yakışacak olan bileklikten oluşmaktadır.

Yazar : Sema  Demiralay

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *