«
moda-makyaj-önerileri-burada-2015 (13)

En moda makyaj (makeup) önerileri tabikide devamlı modayı izlettiren modaizle.com’dan öğrenilir. Gerek yılbaşında gereksede özel akşamlarda kullanabileceğiniz, amacına yönelin birçok makyaj püf noktası en moda haliyle biz de sunulmaktadır. Vereceğim gösellerde, resimlerdeki makyajın nasıl yapılacağı önerileri 2015 2016 yıllarındaki moda makyajı içermektedir.

Herkes en moda makyajı yapmak istiyor fakat olay moda olan bir tek makyajı yapmak değil ki. Olay tamamen üstünüzdeki ile uydurmak. Eğer yaptığınız makyaj çok sıradışı güzelse fakat elbiselerinize uyum sağlamıyorsa yine de o makyaj olmamış demektir. Bu nedenle eğer makyaj konusunda iddialı olmak istiyorsanız eğer mutlaka önerilerimi değerlendiriniz. Eğer bu yenı yılda akşam balo için makyaj önerisine ihtiyacınız varsa biraz parıldaklı olanları kullanabilirsiniz. Ne de olsa sizde yeni yıl partisinde bolca parlıcaksınız. Eğer bir akşam yeni yıl partisine ya da özel bir yemeğe çıkacaksanız eğer mutlaka verdiğim örnekleri değerlendirin. Bu aralar lorealparis‘de indirim varmış onuda bu işin içine katabilir hem de indirimli günlerden yararlanmış olabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *