«
en-iyi-bebek-bezi-liste-10

 Hepimizin endişesi biricik yavrularımız, onların sağlığı bizim için çok önemli. Özellikle yeni anneler için ciddi bir ihtiyaç bu sorunun cevabı, yeni doğan bebeğim için hangi bebek bezini kullanmalıyım? Kadınlar bebekleri için hangi bebek bezini kullanıyorlar, en sağlıklı bebek bezi hangisi biraz bilgi sahibi olalım. 

 Annelerimiz artık çok bilgili, bu araştırmanın eminim neye göre ve hangi istatistiklere göre yapıldığını soracaklardır. Eğer siz de bu istatistiklerin neye göre yapıldığını merak ediyorsanız söyleyelim.

  Bu süreçte tüm yeni bebeklerle ilgili forum siteleri araştırıldı, satışlar araştırıldı, satışların altındaki annelerin yorumları araştırıldı bunlar harmanlandığında en iyi bebek bezleri için listemiz aşağıdaki gibi çıkıyor. 

  1. Prima
  2. Seventh Generation 
  3. Huggies
  4. Molfix
  5. Canbebe
  6. BabyStar
  7. EvyBaby
  8. Komili
  9. Soffio
  10. Sleepy

Bu listenin uluslararası bir geçerliliği yoktur. Tamamen annelerin fikirlerine dayanarak oluşturulmuştur. O nedenle siz eğer bebeğiniz için başka bir bezin daha iyi olduğunu düşünüyorsanız onu kullanmanız gerekiyor. Sonuç itibari ile bebeğinizin cildi alerjik olabilir, o beze uyumsuz olabilir o nedenle siz denemeleriniz sonucunda eğer doğru bebek bezi bulduğunu düşünüyorsanız lütfen onu bizimle yorumlarda paylaşınız. 

Sizlere tavsiyem bebeğiniz için organik bebek bezlerinden kullanın. Yenidoğan bebekler için Seventh Generation   bebek bezlerini kullanabilirsiniz. Öncelikle denemek üzere bir tane alın nasılsa memnun kalırsanız tekrar alırsınız. 2017 ve 2018 yıllarının en iyi bebek bezi ve yeni doğan bebeklere uyumlu bebek bezleri listesi üstteki gibidir.

Bebek bezi fiyatları artık gün geçtikçe daha da pahalandı özellikle Şubat 2017 itibari ile bir hayli zam geldi sırf bu yüzden en ucuzu diye bebeğinizin sağlığını 2. plana atıp toptan bebek bezleri almaya yönelmeyin derim.

Hepiniz hangi marka ve yorumlar hangi yönde oluyor diye merak ediyordu şimdi bir nebzede olsa sorularınıza tercüman olmuş olmayı umuyorum. 

Bir önceki yazımız olan Moda hastalık: Kanser başlıklı makalemizde akciğer kanseri, kanser ve kanser nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *