Sıfır Sıkıntı Çakallarla Dans 3 Film Tanıtımı ve Fragmanı

Türkiye’de komedi filmleri konusunda ne kadar “iyiyiz” herkes çok iyi biliyor sanırım. Çakallarla Dans Filminin 3. serisinde de gerçekten çok “başarılı” olmuşuz (bu kadarda mübala edilmez ki kardeşim) der gibisiniz biliyorum. Çakallarla dans bu sefer sadece 3. seri olmaktan öte, Sıfır Sıkıntı adıyla geliyor.

Şevket Çoruh, Ceyhun Yılmaz, ilker Ayrık, Murat Akkoyunlu’nun başrollerini oynadığı filmin ekibi bir önceki seriye göre daha da zenginleşmiş ve ekibe Gürkan Uygun’da katılmış. Sıfır Sıkıntı Çakallarla Dans filminin özeti kısaca bir önceki serilere benziyor; Biliyorsunuz ikinci bölümde bunlar hapisaneye girmişlerdi şimdi hepbirlikte hapisaneden çıkıyorlar. Delpiaro Hikmet, dilsiz bir kıza (Ferhan Şensoy) aşık oluyor. Kızın annesi (Derya Baykal) Hikmet’e acıtasyon yapıyor “bir kerede olsun kızımın sesini duymak istiyorum, ne olur ameliyat parasını bul” diyor. Bunun üzerine DelPiaro Hikmet boş durur mu, hemen Çakallarla Dans ekibini topluyor ve parayı bulmak adını başlarını binbir türlü belaya sokuyorlar. Eee tabi bu belalarla birlikte “hastasıyız dede” misali bizde gülmekten yarılıyoruz tabi filmi seviyorsanız.

Sıfır Sıkıntı Çakallarla Dans 3 Film Film Müzikleri

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/5JlFfu8F_Yg” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Sıfır Sıkıntı Çakallarla Dans 3 Film Film Fragmanı

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/B-vF8O1gHHc” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Sıfır Sıkıntı Çakallarla Dans 3 Film Kamera Arkası

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/RbHG5d4-Tbw” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Bir önceki yazımız olan Bugün Facebook Neden Açılmıyor başlıklı makalemizde bugün facebook açılmadı, facebook ve facebook açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.