«
2.kombin

Kışa geçtiğimiz bu dönemlerde nasıl kombin yapmalıyım? Sorusu tüm hanımların kafasında soru işareti bırakıyor. Bu dönemlerde hem üşümekten ve ıslanmaktan koruyan hem de şık görünen kombinler yapmak biz bayanların işini epey zorlaştırmakta. Fakat size vereceğim kombin önerileri ile kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulun. Hem renkleriyle bulunduğumuz mevsime uyumlu hem de birbirinden şık kombinlere birlikte bakalım.

1.kombin

Zara’dan bej renkli, siyah çizgili tam bu  mevsimin  elbisesi  tek başına bile şık görünürken  siyah trençkot, bot,  yağıştan koruyacak ve kombini tamamlayacak  şapkanın  yanında elbiseye uyum sağlayacak ve kombinin olmazsa olmazı olacak  pudra-kahve renkli çanta ile yağışlı günlerde hem tarz ve mevsime uygun giyinebilirsiniz.

TOPSHOP- Şapka, çizme

ZARA-Trençkot, elbise, çanta

 

 

2.kombin

Yağışlı günlerin bomba kombini olabilecek kıyafetleri bir araya getirdim. Sizin de ilham alabileceğiniz ve her bütçenin de sahip olabileceği kıyafetleri Topshop ve Swarovski’den seçtim. Siyah deri ceket leopar desenli elbise ile uyumu yakalarken lame ayakkabı ve çanta ile son derece şık kombin olacak, taşlı ama spor takı olan bileklikle kombini tamamlayabilirsiniz. Bu kombini yaptığınızda spor-şık tanımını kıyafetlerinizle göstermiş olacaksınız.

TOPSHOP- Deri ceket, elbise, ayakkabı, çanta

SWAROVSKİ- Bileklik

3.kombin

 

Yağışlı günler de tercih edebileceğiniz bir başka kombin ise farklı kahve tonlarının bulunduğu, mevsime uygun renklerden oluşan son derece şık kombinden oluşmaktadır.  Mini eteğin üzerine giyeceğiniz kahve kazak sizi soğuktan korurken şık da yapacaktır. Üzerine giyeceğiniz uyumlu ve sıra dışı yağmurluk ile yağıştan korunacaksınız. Giyeceğiniz ayakkabı ve takacağınız çanta da kombini tamamlayacaktır.

ZARA-Ayakkabı, çanta, etek, kazak

FRENCH CONNECTION- Yağmurluk

 

4.kombin

 

Bu kombinde ise mavinin çeşitli tonlarını bir araya getirdim. Bu kombinde farklı tonlardaki maviler son siyah tayt ve çizme ile çok tarz olacaktır. Ayrıca bileklik altın sarısı detayıyla Tommy Hilfiger armasıyla uyumlu olurken mavi detayıyla da kombine uyum sağlayacaktır. Lacivert torba çanta ise kombine spor hava katacaktır. Şapka, yaptığım bu kombinde de hem yağıştan koruyacak hem şık duracaktır.

5.kombin

Son kombinimde ise yine salaş trençkotu tercih ettim. İçine yakalarındaki boncuk detaylarıyla takı kullanmanızı gerektirmeyecek kazak, kumaş, bol pantolon ve altına sivri burun, topuklu çizme, yağış konseptinden dolayı kombine son derece uyumlu olan ve şıklık katan atkı… Yine trençkot ve atkının rengine uyumlu pudra çanta…

ZARA- Kazak, trençkot, çizme, çanta, atkı

Kombinlerde sık sık tercih ettiğim trençkot, bu yılın trendleri arasında ve salaş görünümüyle hem tarz görüneceğiniz hem de rahat hissettirecek parçalardan.  Özellikle uzun, salaş trençkotları uzun boya sahip hanımlar için tavsiye ederim. Özellikle son kombindeki bol pantolonu tercih ettiklerinde gerçekten şık bir görünüm kazanacaklardır. Kısa boya sahip hanımlar ise daha çok vücudu kavrayan kombinleri tercih etmelidirler. Örneğin iki ve üç numaralı kombinler bu özellikteki hanımlara daha çok yakışacaktır.

Bir önceki yazımız olan Mavi Jeans İndirim Günleri Kesinleşti başlıklı makalemizde büyük indirim Mavi Jeans, indirim tarihleri Mavi Jeans ve Mavi Jeans indirim ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *