«
Bayan Güneş Gözlükleri 2015 (1)

Gerçekten ışınların etkisinden kurtulmak istiyorsak eğer bu çok zor değil. Kaliteli gözlük modellerini kullanarak gözlerimizi, kötü güneş renklerinden koruyabiliriz. Özelliklede yuvarlak gibi modelleri deneyerek yeni yaz modasına ayak uydurabiliriz.

Çok önemli bir etken var aslında hepimiz bu dertten muzdaribiz. O da gözlük modelleri yüzümüze yakışmıyor. Hepimiz soruyoruz, yüzüme yakışan gözlük modelini nasıl bulurum. En moda güneş gözlüğü, basık kafalı, armut kafalı ya da yuvarlak hatlardaki yüz yapıma nasıl uydurabilirim. Bu tür sorulara yanıt olarak, kaş yapınızı örtmeyecek modellere dikkat etmenizde yarar var. Eğer kaşlarınızı örten bir gözlük denediyseniz büyük olasılıkla gözlüğün size yakışmadığını düşünmüş olabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gerek bir diğer konuda, dam gözlüklerlede parlak modelleri kullanmayı bir kenera bırakın. Artık rayben ya da police gibi modellerde, en güzel yeni sezonluk ve 2015 yazlık bayan güneş gözlük modelleri çıktı, siz de kaliteli bir tane gözlük edinin beş tane çakma gözlükten kurtulun.

 

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *