«
Rustik-Dekorasyon-fikirleri

 Son zamanlarda evli çiftlerin en çok tercih ettiği dekorasyon modelli olan rustik modeller kullanılmaktadır. Bunun sebebi ise, doğaya olan özlem olarak değerlendirilir.
Evde rustik tarzı denemek isteyenler için işte sizlere göre hazırlanan bu makalede istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.
Rustik bir tarz için evi döşerken olabildiğince sade bir dekorasyon uygulamaya çalışın.
Görünümün daha rustik bir hal almasını istiyorsanız kullanacağınız eşyaları eskiciden alınız. Alınan bu eşyaları keten kumaşla daha da rustik hale sokabilirsiniz. Eğer eski eşyaları sevmiyorsanız ve rustik bir tarz yaratmak istiyorsanız o zaman yapacağınız şey, eski görünümlü mobilyalar tercih etmenizdir. Bu durum da sizin evinizin rustik bir hava yaratmasına yardımcı olacaktır. Evinizin kusursuz bir görüntü oluşturmasından uzak durun. Her şey yerli yerinde olmasına gerek yok. Evinizin bir depo haline gelmesine izin verin. Bu durum evin daha rustik hale gelmesine olanak sağlayacaktır. ahşap parkeler, asma tavanlar gibi dekorasyon fikirleri de evinizin daha rustik şekilde görünmesini sağlayacaktır.
Rustik tarz natürel bir görünüm isteyenlerin tercih ettiği bir tarzdır. Bunun için çok şık olmayı sevenler lütfen bu dekorasyon fikirleri evinizde uygulamayın. Doğada bulunan her şeyi bir işlem sonrası evinize koyabilirsiniz. Örneğin ağaçtan yapılan bir sandalye, masa ve yatak hiçte fena bir fikir olmaz. Ahşap kasalar, örgü battaniyeler, keten kumaşlar, etnik desenlere sahip sepetler gibi birçok dekorasyon uygulayabilirsiniz.
Eğer, bu tarz benim diyorsanız bu makaleye göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Giyinme odası modelleri en iyi tasarımlar başlıklı makalemizde 2016 giyinme odası, giyinme odaları ve giyinme odası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *