Tığ İşi Pelerin Yelek Modelleri 2016

Bayanların elbiselerini şık ve zarif bir şekilde kombine etme kabiliyetinde sınır yoktur. Birçok bayan elbisesini öyle güzel takı, kıyafet ve aksesuarlarla kombine ediyor ki görenlerin hayran kalmaması mümkün değil. Son zamanların en gözde kombine aksesuarı tığ işi pelerin yelekler.

Çığ gibi büyüyen bir aksesuar tercihi olarak neredeyse bütün kadınların gardırobunda tığ işi pelerin yelek bulmak mümkün.
Peki, tığ işi pelerin yelek modeli nasıl yapılır ve nasıl kullanılır?
Tığ işi pelerin yelek modelinizi tercihe göre motiflerden oluşturup birleştirerek, ya da tek bir zincir üzerine artırarak veya pelerin şeklini gerektiğinde yelek olacak şekilde kol deliği bırakarak yapmak mümkündür. Genel olarak tercih edilen modeller arasında bel üstü, tek bir zincir üzerine etek kısmı arttırılarak yapılan modeldir. Bu modelin bu kadar çok tercih edilme sebebine gelince straplez elbiseler üzerinde zarif bir görüntü sergilemesi, yeri geldiğin de pantolon ve şık bir gömlekle de tamamlayıcı bir görüntü sergileyebiliyor oluşu.


Genç kızların özellikle askılı ve diz üstü elbiselerle tercih ettikleri bebe yaka ve motif eklenerek oluşturulmuş pelerin yelek modelleri, gerektiğinde sadece bir yelek olacak şekilde tasarlanmış oldukça kullanışlı bir aksesuardır. Bunun yanı sıra farklı giyinmeyi sevenlerin de tercihleri arasındadır. Motif örgülü pelerin yelek modellerini dilediğiniz kadar renklendirmek sizin elinizde. Renk cümbüşünü sevenler için, renkleri dilediğince kullanabileceği harika bir fırsat ürünüdür.
Kadınların tercihi ise sadece pelerin şeklinde ince iple, motifsiz olarak bütün şekilde örülmüş, tığ işi pelerin yelek modellerinden yana.
Herhangi bir organizasyona katılırken düz, kuyruklu ve straplez bir elbisenin yanında Gerektiğin de üzerine kolayca alabileceği ve giydiğinde şık bir görüntü sergileyebileceği bir kombinedir. Pelerin şekliyle elbise üzerinde oldukça şık durmaktadır.
Günlük kullanımda da oldukça revaçta olan pelerin yelek modelleri sonbahar akşamlarında şık bir gömlek ve pantolon üzerinde oldukça zarif bir görüntü sergiler.
Kazak giymekten hoşlanmayanların bile ilgisini çeken birbirinden farklı ve göz alıcı modelleriyle günümüzde oldukça revaçta olan bir tercihtir. Gerektiğinde ihtiyaç olarak, gerektiğinde aksesuar olarak ya da farklı ve değişik giyinmeyi sevenler için mükemmel bir seçenektir pelerin yelek modelleri. Yıllar geçse de modası hiç geçmeyen pelerin yelek modelleri günümüzde de şıklığı, zarafeti ve kullanım çeşitliliğiyle kullanıcıların tercihine sunulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Forum Bornova İzmir AVM İndirim Günleri başlıklı makalemizde Forum Bornova, Forum Bornova avm ve Forum Bornova bedava indirim çeki hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.