«
zara-indirim-agustos-yuzde-elli

Her ay olduğu gibi bu ayda Zara’nın veya İnditex Grubu’nun indirimleri hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz. 2017 Ağustos ayında indirim ne zaman, hangi gün zara indirimleri başlıyor beraber keşfedeceğiz ve indirimler hakkında bilgi edineceğiz.

Sürekli size indirim haberleri veriyorum aynı zaman da gidip kendim indirimli mağazaları geziyorum nerede indirim var bakıyorum. Fakat uzun süredir yaptığım tespitler sonucunda indirim günlerinde ürünlerin ya eski sezona ya da ters sezona ait olduğunu görüyorum. Açıkçası adil bir moda sitesi olarak bu konu beni üzüyor bir nevi insanları kandırıyorlar. O nedenle bu aşırı moda hayranlığı ya da indirim günlerine olan merak açıkçası biraz daha bastırılmalı.

Zara’nın Ağustos ayında hangi günlerde veya kaçıncı haftasında indirim yapılacağı ya da yüzde kaç oranınde hangi ürünlerde indirim olacağı konusunda bilgi vereceğim. Bu bilginin yanında Zara en çok satan ürünler kategorisinde indirimlerin geçerli olmadığını bilmenizi isterim. O nedenle sizin için çok fazla hayal kırıklığı olmasın.

zara ağustos indirim https://www.zara.com

Zara indirim çeki kullanacaksanız eğer siz de indirim günlerindeki kampanyalardan yararlanamazsınız. O nedenle indirim zamanında mağazalara gidecekseniz eğer bunları göz önünde bulundurmanız lazım. Genellikle indirim çekleri başka bir yerin hediyesi ya da kampanyası olduğundan başka kampanyalarla birleştirilemiyor.

Gelelim Zara’nın Ağustos ayındaki indirim günlerine, eğer sürekli indirim haberlerini bir tıkla almak istiyorsanız yorum kısmına “ben de zara’nın indirim günlerinden haberdar olmak istiyorum, lütfen bana da mail atın beni de bilgilendirin” yazmanız yeterli olacak ben sizi haftalık indirim listemize ekleyeceğim ve ne zaman kayda değer bir indirim var o zaman size indirimleri bildireceğim.

Ağustos ayının 2. haftasında Zara’nın sezon ürünlerinde %20 düzeyinde bir indirim planlanıyor anlayacağız yüzde çok fazla değil ama bu zamana kadar sabrettiyseniz ve gözünüze 2017 Zara yeni sezon ürünlerinden bir şeyler kestirdiyseniz almanın tam zamanı. Ben teşekkür ederim!

 

ZARA’NIN GÜNCEL AĞUSTOS AYI İNDİRİMLERİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bir önceki yazımız olan Massimo Dutti 2023 - 2024 indirim günleri açıklandı başlıklı makalemizde Massimo Dutti, Massimo Dutti indirim günleri ve Massimo Dutti indirim kodu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *