Kalem İğne ile Sedef Hastalığına Çözüm Bulundu

 Uzun süredir sedef hastalarının çilesi olan bu illet için çözüm bulundu. Öncelikle küçük bir kızarma ile vücudun bir çok noktasında görülen sedef hastalığı için el ile yapılan iğneler ile çözüm bulundu. Bu yazıyı sedef hastalığından artık bıktım krem dışında kesin tedavisini arıyorum diyenler için yazıyorum. 

 Sedef hastalığı vücudun dirsek, kol, el, bacak, ayak ve saç gibi önemli bölgelerinde görülüyor. Deriyi kurutarak pul pul dökülmesini sağlıyor. Buda sosyal olarak insanların kendilerini kötü hissetmelerine neden oluyor. Kimisi asosyal oluyor kimiside intihara bile kalkışıyor. Bir çok krem tedavisi mevcut, haplar var tedavi eden fakat hiçbiri kalıcı bir çözüm sunmuyor. Krem ile hafifleyen yaralar bir süre sonra tekrar kabarıyor. Lazer ile tedavisi olduğu söyleniyor fakat sadece hastalıktan kalan izleri geçiriyor bir süre sonra tekrar çıkıyor. Kimi eczane veya kimi insan doğal yöntemlerle bir tedavi sunuyor bunlara örnek deve dikeni tohumu v.b. Bu tür alternatif tıp yardımı ile 2017 yılında %70 oranında tedavi elde etmek mümkündür ve örnekleri görülmüştür. 

 Biz Sedef Hastalığından tamamen sıyrılmak ve kurtulmak istiyoruz. Bu nedenle size kesin çözüm için şeker hastalığında kullanılan iğneler gibi bir ilaç çıktı enjeksiyonlu çözelti bu iğneleri kendinize yapıyorsunuz böylelikle hastalıktan kurtuluyorsunuz. Vücudunuzda neredeyse hiç iz kalmıyor fakat bu tekrar çıkmayacağı anlamına gelmiyor o nedenle bu iğneyi doktorlar haftada bir kez uygulamanız gerektiğini söylüyorlar. 

Enbrel 50mg sedef iğnesi

 İlk ilacımızın adı Enbrel Kalem 50mg bir kalemli enjeksiyonlu iğne. Bu ilaç piyasada ortalama 1000TL civarında fakat siz öncelikle doktorunuzla bu konuyu görüşüyorsunuz size bu ilacı yazıyor nasıl kullanacağınız hakkında detaylı bilgiyi veriyor bunu çalışansanız eğer bunu sigortanız ödüyor ve ücretsiz olarak temin edebiliyorsunuz. İlacın ancak doktor izni ve rapor ile verilebildiğini duymuştum. Çünkü sadece Sedef Hastalığına iyi gelmiyor aynı zamanda romatoid artrit eklem bozukluğu hastalığına da iyi geliyor. Eğer kemiklerinizde acayip yamulmalar ve bozukluklar varsa eğer doktorunuz size bu ilacı önerebilir. 

Humira 40mg sedef iğnesi

 İkinci ilacımız Humira iğnesi 40mg bu kalemde hazır enjeksiyonlu bir iğne. Bu iğnenin piyasa fiyatı ise 2500TL civarında. Bu ilacıda rapor ile alabiliyorsunuz kendiniz gidip eczaneden temin edemezsiniz. O nedenle bir dermoloji (deri hastalıkları uzmanı) ile görüşüp bunu size yazması konusunda konuşabilirsiniz. Bu hastalıkta sizin %100 oranında tedavi olmanız konusunda yardımcı olacak. 

Biliyorsunuz artık teknoloji ile birlikte tıp hızlıca gelişiyor. Böylelikle bu tür hastalıklara çözüm üretiliyor. Psikolojik olarak Sedef Rahatsızlığını tetikleyen ikinci faktör stres o nedenle olabildiğince hastalığınız ile barışık yaşayın. Tıp fakültelerinin ilgili bölümlerine gidip çözüm önerileri arayabilirsiniz. Sıkılmak üzülmek buna bir çare üretmeyecektir. Eğer konuyla ilgili bir fikriniz varsa bize yorum olarak bildirebilirsiniz. Ya da sormak istedikleriniz varsa alt taraftan yorum bırakabilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Sabah ilk olarak kahve içmek uykuyu açar mı başlıklı makalemizde kahve içmek, uyanmak için ne yapmalı ve uykuyu açmak hakkında bilgiler verilmektedir.

“Kalem İğne ile Sedef Hastalığına Çözüm Bulundu” için 6 yanıt

    1. HUMİRA İĞNEYİ ÜÇÜNCÜ KEZ KULLANIYORUM HALA İYİLEŞME OLMADI NE ZAMAN İYİLEŞME BAŞLAR BİLGİ VERE BİLİR MİSİNİZ

  1. 50 mg iğne vuru luyorum fakat şuan vücudumun çoğu yerinde yaralar çıktı mevsimden falan olabilirmi ağrılarım yok daha önceleri yürüyemiyordum bile iğneye başladığımdan beri hiç ağrım yok 2 senedir tek sıkıntım yaralar birkaç hafta vurulamamıştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.