«

Bilimsel anlamda bir çok şey araştırılarak bulunuyor fakat yine bilimsel olarak kanıtlanan bir şey var ki o da kadınların G noktasının nasıl bulunacağı. G-noktası nedir, kadın vücuduna nerede bulunur ve nasıl uyarılır gelin bu konulara değinelim biraz.

Aslında bu noktanın uyarılmasının ve bulunmasının bir çok yolu vardır. Bu yollardan başlıcası öpüşme teknileridir. Aslında bir kadını istiyorsanız eğer onu ancak beyninde bulabilirsiniz. O na düşündürebiliyorsanız varsınız demektir. G noktası için doğru ve uyarılması için en ideal pozisyonları bulursanız eğer demeyin keyfinize. Uzman tv veya ekşi sözlük gibi sitelerde nasıl bulunabileceği ile ilgili bilgiler var ama yetersiz. G-noktası nerededir derseniz eğer aşağıdaki resmi inceleyerek doğru noktayı bulabilirsiniz.

g-noktası-nedir

En güzelimi eşinizle iletişiminizi yatakta arttırın ve hangi anlardan hoşlandığınızı birbiriniz söyleyin. Böylelikle doğru g-noktasınıda bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Moda hastalık: Kanser başlıklı makalemizde akciğer kanseri, kanser ve kanser nedir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yaz

admin Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *